Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://sbsbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@sbs.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie Talpa TV
Ruth van Baaijen
foto@sbs.nl
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@sbs.nl. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Head of Communications & PR Talpa TV
Jaap Paulsen
jaap.paulsen@sbs.nl
UEFA Champions League
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@sbs.nl
Utopia, Shownieuws, Piets Weerbericht, Zomer in Zeeland, Keep it cool, Talenten zonder centen, Rik over de grens, Bonje met de buren, Mr. Frank Visser doet uitspraak, Nick & Simon: The Dream
Communicatieadviseur SBS6
Bert van Plateringen
bert.van.plateringen@sbs.nl
Zo viert Nederland kerst, Powermamas, Het jaaroverzicht volgens de sterren, 5 golden rings, Klasgenoten, Topper gezocht
Communicatieadviseur SBS6
Anne Tonen
anne.tonen@sbs.nl
Hart van Nederland, Steenrijk, Straatarm, Het doet zo zeer, De Vloggende Hollanders, Paleis voor een prikkie
Senior Communicatieadviseur Net5/ Veronica
Wietske van Rooij
wietske.van.rooij@sbs.nl
SBS9, KIJK
Fotoredactie Talpa TV
Annoeska Philips
foto@sbs.nl
Communicatiemedewerker Talpa TV
Jamilla Jansen
Jamilla.Jansen@sbs.nl
Gidsinformatie, Robs Grote Tuinsverbouwing, Stegeman op de bres, vtwonen zelf aan de slag, Je eigen droomhuis, Undercover in Nederland, Moord of zelfmoord