Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://talpatvbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@talpanetwork.com.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie Talpa TV
Ruth van Baaijen
foto@talpanetwork.com
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@talpanetwork.com. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Manager Communicatie Content Talpa Network
Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com
Senior Communicatieadviseur SBS6
AnneMarie Blokker
annemarie.blokker@talpanetwork.com
Wereldreis op wielen, Saved by the bell, Paleis voor een Prikkie, BankGiro Loterij The Wall, Beat The Box
Senior Communicatieadviseur SBS6
Leslie Funcken
leslie.funcken@talpanetwork.com
6 Inside
Communicatieadviseur SBS6
Jamilla Jansen
jamilla.jansen@talpanetwork.com
Piets Weerbericht, De Grote Tuinverbouwing, vtwonen verhuist, Wat Eten We?, Mr. Frank Visser rijdt visite, Steenrijk Straatarm
Senior Communicatieadviseur a.i.
Nienke Kooistra
nienke.kooistra@talpanetwork.com
DanceSing, Dat Verzin Je Niet!, De Vrienden van Amstel LIVE
Senior Communicatieadviseur SBS6
Floor Handjes
floor.handjes@talpanetwork.com
Hart van Nederland, Shownieuws, Utopia, André Hazes: ik haal alles uit het leven, Down met Johnny, De Mannen van Taal
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@talpanetwork.com
Piets Weerbericht, Utopia
Senior Communicatieadviseur Net5/ Veronica
Wietske van Rooij
wietske.van.rooij@talpanetwork.com
SBS9, KIJK
Communicatiemedewerker Talpa TV
Danielle Klaase
danielle.klaase@talpanetwork.com
Gidsinformatie
Fotoredactie Talpa TV
Annoeska Philips
foto@talpanetwork.com