Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://talpatvbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@talpanetwork.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie Talpa TV
Ruth van Baaijen
foto@talpanetwork.com
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@sbs.nl. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Manager Communicatie Content Talpa Network
Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com
Senior Communicatieadviseur SBS6 a.i.
Donate Vonk
donate.vonk@talpanetwork.com
Shownieuws, Utopia 2, In de ban van de trouwring, Dance as One, De Lijf Show, Mag ik jullie oma zijn?
Senior Communicatieadviseur SBS6
AnneMarie Blokker
annemarie.blokker@talpanetwork.com
House of Talent, Wereldreis op wielen, Waar is de Mol?, Welkom aan boord, Saved by the bell
Senior Communicatieadviseur SBS6
Leslie Funcken
leslie.funcken@talpanetwork.com
Dancesing, Designdroom
Communicatieadviseur
Jamilla Jansen
jamilla.jansen@talpanetwork.com
Piets Weerbericht, De Grote Tuinverbouwing, vtwonen weer verliefd op je huis, De Roelvinkjes: Effe geen cent te makken, Jouw vrouw mijn vrouw, Oplichters op het internet, Stegeman op de bres, Fijne Kerst
Senior Communicatieadviseur Net5/ Veronica
Wietske van Rooij
wietske.van.rooij@talpanetwork.com
SBS9, KIJK
Fotoredactie Talpa TV
Annoeska Philips
foto@talpanetwork.com
Communicatiemedewerker Talpa TV
Danielle Klaase
danielle.klaase@talpanetwork.com
Gidsinformatie
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@talpanetwork.com