Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://talpatvbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@talpanetwork.com.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie Talpa TV
Ruth van Baaijen
foto@talpanetwork.com
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@talpanetwork.com. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Manager Communicatie Content Talpa Network
Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com
Senior Communicatieadviseur SBS6
Leslie Funcken
leslie.funcken@talpanetwork.com
Superkids, DNA, The restaurant that makes mistakes, Opgezadeld met Britt
Senior Communicatieadviseur SBS6
Floor Handjes
floor.handjes@talpanetwork.com
Hart van Nederland, Shownieuws, Dance Dance Dance, Chateau Meiland, Postcode Loterij Miljoenenjacht, Down met Johnny, Cash or Trash
Senior Communicatieadviseur SBS6
Lisette Potman
lisette.potman@talpanetwork.com
Lingo, Man Bijt Hond, Flirty Dancing, Het Mooiste Liedje
Communicatieadviseur SBS6
Jamilla Jansen
jamilla.jansen@talpanetwork.com
De Grote Tuinverbouwing, Wat Eten We?, Mr. Frank Visser doet Uitspraak, Mr. Frank Visser: hoe is het nu met?, Undercover in Nederland, Echt Waar?!, vtwonen, Dennis en de Vrije Geesten
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@talpanetwork.com
Piets Weerbericht, Utopia, Ik hou van Holland, Dance Dance Dance, Komt een man bij de dokter
Communicatiemedewerker Talpa TV
Danielle Klaase
danielle.klaase@talpanetwork.com
Secret Life of the Zoo, Zo goed als nieuw, De wereld rond met 80-jarigen, Niets liever dan een kind, Steenrijk, Straatarm
Senior Communicatieadviseur a.i. Net5, Veronica, SBS9
Kim van Adelberg
kim.vanadelberg@talpanetwork.com
Veronica Inside, Café Hendriks & Genee, Iris en de 12 dates, Ladies Night, Misdaad Advocaten, Grenzeloos Verliefd
Communicatiemedewerker Talpa TV
Liz Moes
liz.moes@talpanetwork.com
Gidsinformatie
Fotoredactie Talpa TV
Annoeska Philips
foto@talpanetwork.com