Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://talpatvbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@talpanetwork.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie Talpa TV
Ruth van Baaijen
foto@talpanetwork.com
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@sbs.nl. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Head of Communications & PR Talpa TV
Jaap Paulsen
jaap.paulsen@talpanetwork.com
UEFA Champions League
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@talpanetwork.com
Shownieuws, Piets Weerbericht, Dance as One, Utopia 2
Communicatieadviseur SBS6
Anne Tonen
anne.tonen@talpanetwork.com
Hart van Nederland, Ellen & Naomi: 24 uur mandekking, LUCKY13
Senior Communicatieadviseur SBS6 a.i.
Donate Vonk
donate.vonk@talpanetwork.com
Golden Boys, Utopia 2
Senior Communicatieadviseur Net5/ Veronica
Wietske van Rooij
wietske.van.rooij@talpanetwork.com
SBS9, KIJK
Senior Communicatieadviseur
AnneMarie Blokker
annemarie.blokker@talpanetwork.com
Foute Boel
Fotoredactie Talpa TV
Annoeska Philips
foto@talpanetwork.com
Communicatiemedewerker Talpa TV
Jamilla Jansen
jamilla.jansen@talpanetwork.com
Gidsinformatie, Robs Grote Tuinsverbouwing
Communicatiemedewerker Talpa TV
Danielle Klaase
danielle.klaase@talpanetwork.com
Gidsinformatie