Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://talpatvbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@talpanetwork.com.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie Talpa TV
Ruth van Baaijen
foto@talpanetwork.com
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@talpanetwork.com. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Manager Communicatie Content Talpa Network
Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com
Senior Communicatieadviseur SBS6
Floor Handjes
floor.handjes@talpanetwork.com
Hart van Nederland, Chateau Meiland, Weer.nl
Senior Communicatieadviseur SBS6
Lisette Potman
lisette.potman@talpanetwork.com
Lingo, Man Bijt Hond, Man Bijt Hond XL, 50/50, Hit the Road
Communicatieadviseur SBS6
Jamilla Jansen
jamilla.jansen@talpanetwork.com
De Grote Tuinverbouwing, vtwonen, Crisis in de tent, Steenrijk, Straatarm, Split Screen
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@talpanetwork.com
Shownieuws, Lang leve de liefde, Komt een man bij de dokter, Getekend voor het leven, Ik geloof in mij
Senior Communicatieadviseur Net5 / SBS6
Kim van Adelberg
kim.vanadelberg@talpanetwork.com
Buch In De Bijzondere Bajes, 5 Uur Show, Wat Eten We?, Station 19, Nurses
Communicatieadviseur SBS6 / Veronica
Emma Margadant
emma.margadant@talpanetwork.com
Mr. Frank Visser, We Want More, BBC Wildlife: Africa, Het zal mij een zorg zijn, Restaurant Misverstand
Metadata Coördinator
Liz Moes
liz.moes@talpanetwork.com
Gidsinformatie