Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://talpatvbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@talpanetwork.com.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie Talpa TV
Ruth van Baaijen
foto@talpanetwork.com
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@talpanetwork.com. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Manager Communicatie Content Talpa Network
Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com
Senior Communicatieadviseur SBS6
Leslie Funcken
leslie.funcken@talpanetwork.com
6 Inside, DanceSing, De Gordon tegen Dino Show
Senior Communicatieadviseur SBS6
Floor Handjes
floor.handjes@talpanetwork.com
Hart van Nederland, Shownieuws, Down met Johnny, De Mannen van Taal, Foute Boel, De Dag Van Je Leven, Dino & Friends in New York, Dance Dance Dance
Communicatieadviseur SBS6
Jamilla Jansen
jamilla.jansen@talpanetwork.com
De Grote Tuinverbouwing, Wat Eten We?, Mr. Frank Visser rijdt visite, Steenrijk Straatarm, Wegmisbruikers, vtwonen weer verliefd op je huis, Wereldreis op wielen, Undercover in Nederland, Stegeman op de bres, Een goede buurt, URK!, De Roelvinkjes passen op de winkel
Communicatieadviseur SBS6
Lisette Potman
lisette.potman@talpanetwork.com
It Takes 2, Thank You For The Music
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@talpanetwork.com
Piets Weerbericht, Utopia
Senior Communicatieadviseur Net5/ Veronica
Wietske van Rooij
wietske.van.rooij@talpanetwork.com
SBS9, KIJK
Communicatiemedewerker Talpa TV
Danielle Klaase
danielle.klaase@talpanetwork.com
Gidsinformatie, Gestalkt
Communicatiemedewerker Talpa TV
Rianne Jongerden
rianne.jongerden@talpanetwork.com
Gidsinformatie
Fotoredactie Talpa TV
Annoeska Philips
foto@talpanetwork.com