Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://talpatvbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@talpanetwork.com.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie Talpa TV
Ruth van Baaijen
foto@talpanetwork.com
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@talpanetwork.com. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Manager Communicatie Content Talpa Network
Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com
Senior Communicatieadviseur SBS6
Leslie Funcken
leslie.funcken@talpanetwork.com
Restaurant Misverstand, Deze quiz is voor jou, Patty & Gordon op zoek naar eeuwige jeugd
Senior Communicatieadviseur SBS6
Floor Handjes
floor.handjes@talpanetwork.com
Hart van Nederland, Chateau Meiland, Weer.nl, Split Screen, Wie het laatst lacht...
Senior Communicatieadviseur SBS6
Lisette Potman
lisette.potman@talpanetwork.com
Lingo, Man Bijt Hond, De Alleskunner, We Want More, 50/50
Communicatieadviseur SBS6
Jamilla Jansen
jamilla.jansen@talpanetwork.com
De Grote Tuinverbouwing, Undercover in Nederland, vtwonen, Stegeman op de bres, URK!
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@talpanetwork.com
Shownieuws, Lang leve de liefde, Komt een man bij de dokter, Waar is dat feestje?!
Senior Communicatieadviseur a.i.
Nienke Kooistra
nienke.kooistra@talpanetwork.com
Senior Communicatieadviseur Net5
Kim van Adelberg
kim.vanadelberg@talpanetwork.com
Ladies Night, Olcay & Huiselijk Geweld
Communicatieadviseur
Emma Margadant
emma.margadant@talpanetwork.com
Mr. Frank Visser doet uitspraak, Mr. Frank Visser rijdt visite, Hart van Oranje, De Sollicitatie, We Want More
Communicatiemedewerker Talpa TV
Liz Moes
liz.moes@talpanetwork.com
Gidsinformatie
Fotoredactie Talpa TV
Annoeska Philips
foto@talpanetwork.com